Kontakt, mapa

NABÍDKA A CENÍK SLUŽEB ZDE

Kontakt, provozní doba, mapa – v dolní části stránky

cropped-kuks-1.jpeg

Pokud se na objednanou masáž z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, prosím o včasnou informaci, minimálně 24 hodin před domluveným termínem – v tomto případě domluvíme nový termín.

UPOZORNĚNÍ:

Termíny po 15. hodině jsou velmi žádané. Vždy se snažím najít nejbližší a pro Vás nejvhodnější termín na masáž, ale objednací doba na masáž po 15. hodině může být někdy i delší.

V případě, že máte dárkový poukaz (také platby na fakturu – například zaměstnanecké benefity) a nedostavíte se na domluvený termín bez předchozí domluvy, tento poukaz pozbývá platnost (celý nebo jeho část – dle objednané masáže a výše poukazu), platí i pro termín zrušený méně než 24 hodin před smluveným termínem.

V případě, že jste se neobjednali na masáž do data platnosti dárkového poukazu (uvedeno na poukazu) a nedomluvili jste si předem posunutí data platnosti (nemoc, úraz, odjezd na dovolenou, rehabilitace, …), tento poukaz propadá. Poukaz je nutno vyčerpat do data platnosti (např. vlastníte-li poukaz na 2000 Kč s datem platnosti do 30.6.2016, rozplánujte si, prosím, své masáže předem a objednejte se s předstihem tak, abyste svůj poukaz mohli celý vyčerpat nejpozději do 30.6.2016).

 Provozní doba – dle objednávek:

  • pondělí až pátek, 9.00 – 21.00 hodin, pouze na objednávku
  • po dohodě možno i v sobotu

Adresa, kontakty:

Pavlína Mrkvičková, Zborovská 2175, 544 01  Dvůr Králové nad Labem

 (mapka v dolní části stránky)

  • telefon:       +420 602 320 304 (pokud se nedovoláte, věnuji se právě klientovi a zavolám Vám, co nejdříve to bude možné)

  • e-mail:         info@masazesusmevem.cz

IČO: 03091813

sídlo