Dárkové poukazy

Masáž je krásný dárek … VÁNOCE, svátky, narozeniny …

Vyberte svým blízkým jako dárek právě masáž, uděláte jim radost.

Hands holding gift in package with blue ribbon isolated on white

Chtěli byste objednat masáž jako dárek? Zakupte dárkový poukaz. Obdarovaný si sám vybere jednu nebo několik masáží podle svého uvážení – do výše ceny dárkového poukazu. Po zaplacení obdržíte dárkový poukaz. Majitel poukazu pak může svůj poukaz kdykoliv uplatnit a neplatí již nic, pouze v případě, že si objedná masáž, přesahující výši ceny poukazu.

Způsob platby:

  • hotově – poukaz zakoupíte přímo v provozovně, platíte na místě
  • převodem na účet – poukaz objednáte telefonicky nebo e-mailem, příslušnou částku zašlete na účet (číslo účtu sdělím), po přijetí platby Vám poukaz pošlu e-mailem jako přílohu ve formátu pdf připravenou k tisku

Dárkové poukazy objednávejte: info@masazesusmevem.cz, tel.: 602 320 304

UPOZORNĚNÍ

V případě, že máte dárkový poukaz (také platby na fakturu – například zaměstnanecké benefity) a nedostavíte se na domluvený termín bez předchozí domluvy, tento poukaz pozbývá platnost (celý nebo jeho část – dle objednané masáže a výše poukazu), platí i pro termín zrušený méně než 24 hodin před smluveným termínem.

V případě, že jste se neobjednali na masáž do data platnosti dárkového poukazu (uvedeno na poukazu) a nedomluvili jste si předem posunutí data platnosti (nemoc, úraz, odjezd na dovolenou, rehabilitace, …), tento poukaz propadá. Poukaz je nutno vyčerpat do data platnosti (např. vlastníte-li poukaz na 2000 Kč s datem platnosti do 30.6.2016, rozplánujte si, prosím, své masáže předem a objednejte se s předstihem tak, abyste svůj poukaz mohli celý vyčerpat nejpozději do 30.6.2016).

Poukaz nelze vyměnit za penize.

Adresa,mapa, informace  zde