INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

indická2

Indická masáž hlavy je jemné ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.

  • INDICKÁ MASÁŽ HLAVY     45 minut / 580 Kč

Účinky:

indická4       indická1

– uvolnění napětí v ošetřovaných oblastech, úleva od bolesti, odblokování životní energie

– obnovení kloubní pohyblivosti krku a ramen

– povzbuzení krevního oběhu, zlepšení cirkulace krve ve ztuhlých svalech, navrácení síly a     vitality

– podpora činnosti nervového systému, stimulace oběhového a lymfatického systému

– rozptýlení toxických látek, zvýšení množství kyslíku přiváděného do tkání, urychlení procesu   celkového čištění organizmu

– zlepšení funkce imunitního systému

– povolení svalstva vlasové části hlavy, povzbuzení růstu vlasů, zlepšení jejich kvality

– zlepšení kvality spánku, zvýšení koncentrace

– energetické vyrovnání

Indická masáž hlavy pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Načasování této masáže by mělo být pro chvíle volna, po práci, s vědomím, že po masáži bude následovat dostatečná doba relaxace a odpočinku.

Indická masáž hlavy začíná jemným zklidněním, po kterém pomalu přecházíme k vlastní masáži. Používají se speciální hmaty působící v oblasti šíje a ramen, krku, vlasové části hlavy a obličeje. K masáži není potřeba olej ani krém, na přání klienta je možné použít v oblasti vlasové části hlavy kvalitní masážní olej pro výživu vlasové pokožky a vylepšení vzhledu vlasů. Poznámka: masáž hlavy se provádí při jakékoliv délce vlasů i při jejich absenci. Je vhodná pro ženy i pro muže, na přání rodičů a v případě souhlasu dítěte se provádí zkrácená verze této masáže i dětem (dokáže pomoci při zvládání neklidu u dětí).

Objednejte se