Kombinace Indie + Havaj

KOMBINACE STEJNĚ JEMNÁ JAKO ÚČINNÁ

indická2 +

Lomi-Lomi

  • Indická masáž hlavy + HAVAJSKÁ MASÁŽ ZAD  60 minut  / 600 Kč

Vynikající kombinace – po indické masáži hlavy se Vám nebude chtít odejít – a to je dobře, svůj zážitek si můžete nechat „uležet“ – čeká Vás ještě velice příjemná havajská masáž. Vhodné pro každého, krásný dárek – můžete zakoupit dárkový poukaz.

Indická masáž hlavy pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Indická masáž hlavy začíná jemným zklidněním, po kterém pomalu přecházíme k vlastní masáži. Používají se speciální hmaty působící v oblasti šíje a ramen, krku, vlasové části hlavy a obličeje. K masáži není potřeba olej ani krém, na přání klienta je možné použít v oblasti vlasové části hlavy kvalitní masážní olej pro výživu vlasové pokožky a vylepšení vzhledu vlasů. Poznámka: masáž hlavy se provádí při jakékoliv délce vlasů i při jejich absenci. Je vhodná pro ženy i pro muže, na přání rodičů a v případě souhlasu dítěte se provádí zkrácená verze této masáže i dětem (dokáže pomoci při zvládání neklidu u dětí).

Havajská masáž

  • Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, uvolňuje svalové spasmy a kloubní spojení.
  • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.
  • Zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém.
  • Detoxikuje.
  • Umocňuje pocity klidu a pohody.

Masáž se mění podle specifických potřeb klienta, a to svou dynamikou, dobou masáže i intenzitou tlaku na tkáň.

Více o Havajské masáži zde

Načasování této masáže by mělo být pro chvíle volna, po práci, s vědomím, že po masáži bude následovat dostatečná doba relaxace a odpočinku.

Celková doba této kombinované masáže 60 minut: 30 minut Indická masáž hlavy + 30 minut havajská masáž.

Objednejte se