MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

KRÁSA BEZ SKALPELU, INJEKCÍ A DRAHÝCH KOSMETICKÝCH PŘÍPRAVKŮ.

LIFTING

OKAMŽITÝ VÝSLEDEK.

 • 45 minut / 580 Kč

Objednejte se (nejprve se, prosím, seznamte s kontraindikacemi této masáže na konci této stránky)

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce, doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a odcházíte se zcela novou tváří. Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Masáž se provádí nejjemnějšími obličejovými masážními oleji v biokvalitě (arganový, mandlový). Je vhodná pro ženy i pro muže (u mužů nutno hladce oholit tváře před ošetřením). Trvalého výsledku se dosáhne při deseti ošetřeních – 2x týdně 50 minut s následným pravidelným udržovacím ošetřením 1x za 3-4 týdny. I jednorázové ošetření má výsledky – okamžité vyhlazení pleti, prokrvení a detoxikace obličeje, zářivě čistá pleť. Manuální lifting obličeje řeší příčinu vrásek a povadlých rysů v obličeji, což jsou zkrácené, dlouhodobě „zaťaté“ svaly – ty se prokrví, uvolní, doslova ožijí a pokožka se vypne automaticky. Čím déle takto „zaťaté“ svaly máme (=čím jsme starší nebo déle ve stresu), tím hlubší vráska vzniká. Ošetřování drahými kosmetickými  „protivráskovými“ přípravky přináší jen povrchovou úpravu, neuvolňuje obličejové svaly

Emoce a stres zanechávají v obličeji stopy v podobě vrásek. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Lifting – vyhlazovací masáž dokáže

 • okamžité vyhlazení drobných a mimických vrásek, redukce hlubokých vrásek
 • zvýší pružnost pokožky
 • brání vzniku vrásek
 • zpomaluje stárnutí pleti
 • zvýší prokrvení, umožní lepší dýchání kůže, podpoří regeneraci
 • zrychlí odplavování odpadních látek
 • příjemně uvolní
 • sníží napětí v obličeji
 • zvýší Vaše sebevědomí a spokojenost

Autorem této unikátní masérské sestavy je zakladatel sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR Robert Al Aref. Sestavil  ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy university a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Kontraindikace = kdy tato masáž není vhodná:

 1. Hnisavá onemocnění na kůži obličeje
 2. Zánětlivá onemocnění v oblasti hlavy (záněty uší, očí, zubů, koutky rtů, …)
 3. Bolestivé záněty obličejových nervů
 4. Porucha štítné žlázy
 5. Lifting obličeje je zbytečný u mladých dívek
 6. Aktuálně – pokožka podrážděná nadměrným opalováním
  • Nejméně 6 měsíců odstup po botoxových injekcích
  • Po plastikách obličeje a po veškerých chirurgických zákrocích v obličeji se nejprve informujte u svého lékaře, při silikonových výplních se manuální lifting nedoporučuje

+ ostatní kontraindikace, které se týkají masáží obecně, čtěte zde