Medová detoxikační masáž

medovka velká        medovka stehna2

  • Medová detoxikační masáž       45 minut / 680 Kč    ZÁDA nebo STEHNA,HÝŽDĚ

Pro intenzivní detoxikaci se doporučuje podstoupit čtyři medové masáže v intervalu vždy 1 x za týden,v rámci udržování  stačí masáž 1 x měsíčně.

K masáži používám nijak neupravený včelí med. Med se odpradávna používal k léčení vnitřních i vnějších infekcí, je to silný přírodní antibakteriální prostředek.

Co získáte medovou masáží:

Záda, šíje – celkové uvolnění ztuhlých svalů zad, masivní prokrvení, zrychlení krevního a lymfatického toku, čímž se nastartuje proces detoxikace v celém organismu.

Stehna, hýždě – kromě uvolnění ztuhlých svalů dochází při medové masáži k dokonalému prohřátí masírované oblasti, k masivnímu prokrvení, zrychlení krevního toku, aktivaci pohybu lymfy, což výrazně podporuje zlepšení vzhledu „pomerančové“ kůže těchto kritických oblastí.

Medová masáž má mnoho pozitivních účinků. Má stejné účinky jako například masáž klasická  – zvýšení imunity, odstranění únavy a povzbuzení imunitního systému + mohutná detoxikace a působením proti možným začínajícím zánětlivým procesům. Při masáži se do medu vylučují odpadní látky z organizmu a odumřelé buňky pokožky, naopak tělo z medu vstřebává cenné látky.

Masáž není bolestivá (výjimkou jsou muži se silným ochlupením na zádech – zde se medová masáž nedoporučuje). Cílem je prokrvení dané partie, čímž dochází k aktivaci krevního a lymfatického toku a následné detoxikaci.

Nebudete celí ulepení, na masáž se používá právě tolik medu, kolik je potřeba pro masírovanou část těla, med se lehce omyje vlhkým teplým ručníkem.

Objednejte se