OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)

images

Patříte k mým milým zákazníkům – byli jste již u mě na masáži, zakoupili jste u mě dárkový poukaz, objednávali jste se na masáž telefonicky, SMS, e-mailem…. uložila jsem si Vaše příjmení plus telefonní číslo nebo e-mailovou adresu (všechna zařízení, kde jsou Vaše údaje uložené, jsou chráněna PINem).

Od 25.2.2018 platí v ČR nové nařízení o ochraně osobních údajů, i já jsem upravila správu údajů, abych byla s novým nařízením v souladu a vy mohli plně využít svých práv.

Veškeré Vaše kontaktní údaje (telefonní číslo a e-mailovou adresu) používám pouze a jedině k tomu, abych Vás mohla kontaktovat (například zaslat Vámi objednaný dárkový poukaz, oznámit případnou změnu Vašeho termínu).  Nikdy tyto kontaktní údaje nepředávám třetím osobám. Pokud nechcete, abych Vaše kontaktní údaje dále uchovávala, toto mi prosím sdělte a já Vaše údaje smažu. Je to Vaše právo.

POZOR!

Neuchovávám žádné údaje o Vašem zdravotním stavu. Jako masérka musím být informována o Vašem aktuálním zdravotním stavu (ukládá mi to provozní řád), více informací zde: Kdy je masáž nevhodná  – kontraindikace na mých stránkách. Klient je povinen oznámit mi před masáží veškeré zdravotní potíže – i ty, které nejsou na mých stránkách uvedeny – které by masáž vylučovaly, pokud si není jist, je povinen předem konzultovat případnou masáž se svým ošetřujícím lékařem – :o) !